UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest pięknie,a będzie jeszcze piękniej.Bardzo dużo wysiłku i starań wkłada w tą budowę proboszcz tej cerkwi. To że tam jest gabinet stomatologiczny to świadczy tylko o tym jakim gospodarzem jest ksiądz tej cerkwi. Liczy się każdy grosz na ten cel ????
Katolik