Wybrany wątek opinii
Tak sobie myślę, że do aresztu, to jednak nie ta pani zamknęła tego pana. I za pobyt w areszcie, to kto inny powinien mu zapłacić.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@mm263 - Wprawdzie nie ta pani zamknęła tego pana do aresztu, ale sąd zamknął tego pana do aresztu na podstawie fałszywych oskarżeń i pomówień tej pani. Wymiar sprawiedliwości powinien zapłacić temu panu za niesłuszne pozbawienie wolności, ale ta pani musi zapłacić za to, że świadomie i fałszywie oskarżyła inną osobę o popełnienie przestępstwa. Są na to paragrafy zarówno w kodeksie karnym, jak i kodeksie cywilnym.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1