UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak sobie myślę, że do aresztu, to jednak nie ta pani zamknęła tego pana. I za pobyt w areszcie, to kto inny powinien mu zapłacić.
mm263
Tak sobie myślę, że do aresztu, to jednak nie ta pani zamknęła tego pana. I za pobyt w areszcie, to kto inny powinien mu zapłacić.
mm263