UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak sobie myślę, że do aresztu, to jednak nie ta pani zamknęła tego pana. I za pobyt w areszcie, to kto inny powinien mu zapłacić.

mm263

Anuluj