Wybrany wątek opinii
@BARBI - Czy ty masz jakąś wiedze na ten temat
Do moderacji
Odpowiedz
7
10
Skoro jesteś dumny z miasta, w którym nic ciekawego się nie dzieje i z którego rok w rok uciekają ludzie, a także zmniejsza się liczba mieszkańców, to ja nie mam pytań.
Do moderacji
Odpowiedz
11
6