Wybrany wątek opinii

@BARBI - Czy ty masz jakąś wiedze na ten temat
MIESZKANIEC DUMNY Z MIASTA (2019.11.05)
Skoro jesteś dumny z miasta, w którym nic ciekawego się nie dzieje i z którego rok w rok uciekają ludzie, a także zmniejsza się liczba mieszkańców, to ja nie mam pytań.
Makabra (2019.11.05)
Powrót do komentarzy