UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro jesteś dumny z miasta, w którym nic ciekawego się nie dzieje i z którego rok w rok uciekają ludzie, a także zmniejsza się liczba mieszkańców, to ja nie mam pytań.

Makabra

Anuluj