UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I zlom wreszcie poległ, popatrzcie z jakiej epoki ten dźwig. Już dawno powinien być przetopiny relikt z PRL u.
I zlom wreszcie poległ, popatrzcie z jakiej epoki ten dźwig. Już dawno powinien być przetopiny relikt z PRL u.