UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja uważam, że jeśli już ktoś bierze się za pisanie artykułu to powinien zasięgnąć pomocy fachowca i uzywac prawidłowej terminologii. Dźwig to może być osobowy np. (zwany często windą). Natomiast pojazd widniejący na zdjęciach to żuraw samojezdny. Tak zwyczajnie po polsku marudzę sobie.

IFA