Wybrany wątek opinii

czemu nie grał Madejski? była by dogrywka brawo dla księdza za zniszczenie pucharowej przygody !!! wstyd
(2019.10.30)
Zostaw już ten butapren????
Ramzes (2019.10.30)
Przeczytaj ten artykul dokladnie, a zobaczysz dlaczego Madejski nie gral
(2019.10.31)
Przeczytaj ten artykul dokladnie, a zobaczysz dlaczego Madejski nie gral
(2019.10.31)
Przeczytaj ten artykul dokladnie, a zobaczysz dlaczego Madejski nie gral
(2019.10.31)
Powrót do komentarzy