Wybrany wątek opinii
czemu nie grał Madejski? była by dogrywka brawo dla księdza za zniszczenie pucharowej przygody !!! wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
26
20
Zostaw już ten butapren????
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Przeczytaj ten artykul dokladnie, a zobaczysz dlaczego Madejski nie gral
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Przeczytaj ten artykul dokladnie, a zobaczysz dlaczego Madejski nie gral
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Przeczytaj ten artykul dokladnie, a zobaczysz dlaczego Madejski nie gral
Do moderacji
Odpowiedz
0
0