UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czemu nie grał Madejski? była by dogrywka brawo dla księdza za zniszczenie pucharowej przygody !!! wstyd
czemu nie grał Madejski? była by dogrywka brawo dla księdza za zniszczenie pucharowej przygody !!! wstyd