Wybrany wątek opinii
podobno papież Benedykt był incognito w Warszawie.
Znajomy ksiądz opowiadał. Byli w dwa samochody na włoskich rejestracjach,
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@bartol - dziennikarski wymysl, abdykowal to juz nie jest papiezem, nazywaj rzeczy po imieniu,
Do moderacji
Odpowiedz
0
0