UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drodzy mieszkańcy Elbląga, ten system organizacji komunikacji stosowany jest co najmniej od 20 lat, a chyba od trzech dodatkowo wprowadzono bezpłatne przejazdy. Stąd dziwią mnie niektóre komentarze, a szczególnie wciąż zgłaszane uwagi i własne pomysły. Ta forma organizacji sprawdza się i nie ma potrzeby jej zmieniać. Jedynie faktycznie w okresie natężenia wizyt na cmentarzu należy restrykcyjnie ograniczyć przejazdy prywatnych samochodów osobowych na trasie od ronda na Dębicę w obu kierunkach oraz od skrzyżowania Saperów i Bema do ronda tj. na całej ulicy Łęczyckiej (z wyjątkiem zamieszkalych).
Noityle