UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tragedia można nazwać to że taxi jest wpuszczane tam gdzie jada autobusy. Ruch jest blokowany i dusimy się w tych autobusach bo za dużo jest pojazdów taxi.
Tragedia można nazwać to że taxi jest wpuszczane tam gdzie jada autobusy. Ruch jest blokowany i dusimy się w tych autobusach bo za dużo jest pojazdów taxi.