UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tragedia można nazwać to że taxi jest wpuszczane tam gdzie jada autobusy. Ruch jest blokowany i dusimy się w tych autobusach bo za dużo jest pojazdów taxi.


Anuluj