Wybrany wątek opinii

Panie Tomaszu, długo jeszcze się będzie Pan nad nami znęcał tymi swoimi artykulikami? Może jednak o Banasiu i jego kumplach byłoby ciekawsze?
nikt21 (2019.10.19)
O Banasik nie, bo to z jedynej słusznej partii. To tak jakby ten artykuł opublikować w 1954
Slawek123 (2019.10.20)
Powrót do komentarzy