UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Tomaszu, długo jeszcze się będzie Pan nad nami znęcał tymi swoimi artykulikami? Może jednak o Banasiu i jego kumplach byłoby ciekawsze?
nikt21
Panie Tomaszu, długo jeszcze się będzie Pan nad nami znęcał tymi swoimi artykulikami? Może jednak o Banasiu i jego kumplach byłoby ciekawsze?
nikt21