Wybrany wątek opinii
Redakcja tak nisko ocenia ludzi, którzy interesują się miastem i jego historią??? Na FB???? Jeśli będziecie robić sondaż: jak miło spędzić przerwę w podstawówce to wybór FB będzie trafny. Porażka.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Zgadzam się.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Dlatego dla osób nie korzystających z FB był zorganizowany test „na żywo”. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy za rok portEl.pl
Do moderacji
Odpowiedz
0
1