UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Redakcja tak nisko ocenia ludzi, którzy interesują się miastem i jego historią??? Na FB???? Jeśli będziecie robić sondaż: jak miło spędzić przerwę w podstawówce to wybór FB będzie trafny. Porażka.
Redakcja tak nisko ocenia ludzi, którzy interesują się miastem i jego historią??? Na FB???? Jeśli będziecie robić sondaż: jak miło spędzić przerwę w podstawówce to wybór FB będzie trafny. Porażka.