UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Redakcja tak nisko ocenia ludzi, którzy interesują się miastem i jego historią??? Na FB???? Jeśli będziecie robić sondaż: jak miło spędzić przerwę w podstawówce to wybór FB będzie trafny. Porażka.


Anuluj