Wybrany wątek opinii
Tyle szumu jest z tą,, Jadłodzialnią,,
Codziennie jestem w hotelowcu.
Lodówka stoi a w niej?,tylko szron.
Wiec dla mnie to jest porażka,tyle szumu a tak naprawdę nic w niej nie jest.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
A ja bywam tam i zawsze cos widzę w niej????
Do moderacji
Odpowiedz
6
0