Wybrany wątek opinii

Tyle szumu jest z tą,, Jadłodzialnią,, Codziennie jestem w hotelowcu. Lodówka stoi a w niej?,tylko szron. Wiec dla mnie to jest porażka,tyle szumu a tak naprawdę nic w niej nie jest.
Janina 52 (2019.10.16)
A ja bywam tam i zawsze cos widzę w niej????
Elblazanin12 (2019.10.16)
Powrót do komentarzy