UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyle szumu jest z tą,, Jadłodzialnią,, Codziennie jestem w hotelowcu. Lodówka stoi a w niej?,tylko szron. Wiec dla mnie to jest porażka,tyle szumu a tak naprawdę nic w niej nie jest.

Janina 52

Anuluj