UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tyle szumu jest z tą,, Jadłodzialnią,, Codziennie jestem w hotelowcu. Lodówka stoi a w niej?,tylko szron. Wiec dla mnie to jest porażka,tyle szumu a tak naprawdę nic w niej nie jest.
Janina 52
Tyle szumu jest z tą,, Jadłodzialnią,, Codziennie jestem w hotelowcu. Lodówka stoi a w niej?,tylko szron. Wiec dla mnie to jest porażka,tyle szumu a tak naprawdę nic w niej nie jest.
Janina 52