UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak wszyscy. Zawsze lepiej jak będzie siedział cicho. Napewno mądrzej. Przynajmniej już nic w tym biednym mieście nie zniszczy.
Zadowolona
Jak wszyscy. Zawsze lepiej jak będzie siedział cicho. Napewno mądrzej. Przynajmniej już nic w tym biednym mieście nie zniszczy.
Zadowolona