UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak wszyscy. Zawsze lepiej jak będzie siedział cicho. Napewno mądrzej. Przynajmniej już nic w tym biednym mieście nie zniszczy.

Zadowolona

Anuluj