Wybrany wątek opinii
Taaa
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Elbląg.....lenie śmierdzące...... Powinni iść wszyscy co mają prawo głosować ????????????????wstydzę się Was ........ Elblążkowo...... Wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
5
2