Wybrany wątek opinii

Taaa
Struś (2019.10.13)
Elbląg.....lenie śmierdzące...... Powinni iść wszyscy co mają prawo głosować ????????????????wstydzę się Was ........ Elblążkowo...... Wstyd
(2019.10.13)
Powrót do komentarzy