UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ceny w górę jeszcze bardziej, więcej kasy dla nierobów, obietnice be pokrycia. Ale nie ma to jak w nierealny sposób kupić głosy za 500+ i emerytów za 13 emerytury...


Anuluj