UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ceny w górę jeszcze bardziej, więcej kasy dla nierobów, obietnice be pokrycia. Ale nie ma to jak w nierealny sposób kupić głosy za 500+ i emerytów za 13 emerytury...
Ceny w górę jeszcze bardziej, więcej kasy dla nierobów, obietnice be pokrycia. Ale nie ma to jak w nierealny sposób kupić głosy za 500+ i emerytów za 13 emerytury...