UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ASWymiata - Dla Boga możesz porządnie modlić się w domu, tak aby Cię nikt nie widział i wtedy Bóg cię wysłucha. W kościele nie czuję obecności Boga, tylko miejsce szerzenia polityki.
@ASWymiata - Dla Boga możesz porządnie modlić się w domu, tak aby Cię nikt nie widział i wtedy Bóg cię wysłucha. W kościele nie czuję obecności Boga, tylko miejsce szerzenia polityki.