UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ASWymiata - Dla Boga możesz porządnie modlić się w domu, tak aby Cię nikt nie widział i wtedy Bóg cię wysłucha. W kościele nie czuję obecności Boga, tylko miejsce szerzenia polityki.


Anuluj