UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fakty są faktami i tego nikt nie podwazy,przykro.Ksiądz z powołania to jak " bialy kruk",pokusy są na kazdym kroku i zły atakuje kazdego czlowieka,nawet ksiezy,nikt nie jest od tego wolny.Tylko wiara w żywego Boga przez Jezusa daje sile do zycia.Nie bądźmy sędziami,zostawmy to Bogu ,bo przyjdzie na kazdego czlowieka czas spotkania ze Stwórcą i kazdy odpowie za każde wypowiedziane nieużyteczne słowo,za każdą myśl którą wdrożył w życie,tu jestesmy przechodniami,na chwile,zaufaj dziś Bogu a na wieki będziesz życ
1357