Wybrany wątek opinii

Bylismy i z roku na rok coraz gorzej, piękny obiekt niewykorzystany. To co było kiedyś to wspomnienia. Wiatr hula po wnętrzach i tyle.
(2019.10.03)
były tam jakieś zmiany, miało być niby lepiej, a tak źle to chyba jeszcze nie było
(2019.10.04)
Powrót do komentarzy