Wybrany wątek opinii
Bylismy i z roku na rok coraz gorzej, piękny obiekt niewykorzystany. To co było kiedyś to wspomnienia. Wiatr hula po wnętrzach i tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
były tam jakieś zmiany, miało być niby lepiej, a tak źle to chyba jeszcze nie było
Do moderacji
Odpowiedz
4
0