UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bylismy i z roku na rok coraz gorzej, piękny obiekt niewykorzystany. To co było kiedyś to wspomnienia. Wiatr hula po wnętrzach i tyle.


Anuluj