UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bylismy i z roku na rok coraz gorzej, piękny obiekt niewykorzystany. To co było kiedyś to wspomnienia. Wiatr hula po wnętrzach i tyle.
Bylismy i z roku na rok coraz gorzej, piękny obiekt niewykorzystany. To co było kiedyś to wspomnienia. Wiatr hula po wnętrzach i tyle.