UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uwaga, kolejny zastrzyk lewicowej nadziei:) Jak pisałem wcześniej - w okręgu elbląskim (nr 34) mamy jeden z najwyższych poziomów poparcia dla Lewicy w całym kraju i 1 mandat praktycznie pewny. Przy odrobinie szczęścia i nieco wyższych notowaniach w kraju, rzędu ok. 14-15% i więcej, jest szansa i na mandat drugi. Przypominam również, że w tych wyborach nie ma znaczenia miejsce kandydata na liście (można spokojnie głosować np. na nr 9;), bo w pierwszej kolejności liczą się właśnie głosy oddane na kandydatów, a dopiero w kolejności drugiej, na całą listę krajową. Im wyższe poparcie w całym kraju, tym więcej mandatów dla ugrupowania. Pamiętajcie, idźcie na wybory 13 października br. i głosujcie mądrze:)
RobertKoliński