Wybrany wątek opinii
Czemu N. .E. .B. .y jeżdżą jak szaleni po Elblągu? - Odpowiadam - Bo wszędzie tak jeżdżą te oszołomy!
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
Jeżdżą bo mają czym jeździć. Że twój rower lub hulajnoga tyle nie osiąga to twój problem. Poza tym nie mierz wszystkich swoją miarą. Jedynym oszołomem jesteś ty. Pryszczaty zakompleksiony mieszkający z rodzicami na 30 M2 gościu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0