UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu N. .E. .B. .y jeżdżą jak szaleni po Elblągu? - Odpowiadam - Bo wszędzie tak jeżdżą te oszołomy!

miastowy

Anuluj