UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu N. .E. .B. .y jeżdżą jak szaleni po Elblągu? - Odpowiadam - Bo wszędzie tak jeżdżą te oszołomy!
miastowy
Czemu N. .E. .B. .y jeżdżą jak szaleni po Elblągu? - Odpowiadam - Bo wszędzie tak jeżdżą te oszołomy!
miastowy