Wybrany wątek opinii
Mimo wszystko szacunek dla Wójcika. Przecież tyle ludzi ma tam zatrudnienie. Na podwyżki przyjdzie czas.
Do moderacji
Odpowiedz
13
23
Do moderacji
Odpowiedz
5
11