UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Buraczek - Słyszymy tę neoliberalna bajeczkę, że "na podwyżki przyjdzie czas" już od 30 lat - czy w tym stuleciu jeszcze zdążymy czy dopiero w XXII-gim się uda? Bolszewicy z PiS pokazali, że jednak można podwyższać pensje i kraj się rozwija nawet szybciej, co było szokiem dla wyznawców wolnorynkizmu i jego proroka Balcerowicza; to właśnie też m. in. dlatego ludzie dziś na nich głosują, a nie na chciwych kapitalistów i egoistów z PO. Wot, zagwozdka:)

RobertKoliński