UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takich mamy artystów w liceum plastycznym, że żaden nie wziął udziału w konkursie na mural na wiadukcie. Mocna inwestycja w przyszłość.

Zastrzeżony podpis

Anuluj