Wybrany wątek opinii
Po nazwisku to po pysku to po pierwsze primo, a drugie ultimo to kim ty jesteś i co zrobiłeś żeby tu innym wyliczać?
Do moderacji
Odpowiedz
3
12
Wyborcą? Mieszkańcem powiatu? Kultury trochę
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Pięknego samobója strzeliłeś.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3