Wybrany wątek opinii

Po nazwisku to po pysku to po pierwsze primo, a drugie ultimo to kim ty jesteś i co zrobiłeś żeby tu innym wyliczać?
Tatadahajs (2019.09.22)
Wyborcą? Mieszkańcem powiatu? Kultury trochę
(2019.09.22)
Pięknego samobója strzeliłeś.
(2019.09.22)
Powrót do komentarzy