UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo panowie , dzieki za walke i 3 pkt, W Elblągu tylko Olimpia . Jak w Elblagu stawiam klocka to go zjedza batorowcy !!!
Kibic OE
Brawo panowie , dzieki za walke i 3 pkt, W Elblągu tylko Olimpia . Jak w Elblagu stawiam klocka to go zjedza batorowcy !!!
Kibic OE