UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo panowie , dzieki za walke i 3 pkt, W Elblągu tylko Olimpia . Jak w Elblagu stawiam klocka to go zjedza batorowcy !!!

Kibic OE

Anuluj