UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie Panie Robercie, ja kiedyś miałem taki radziecki zegarek po dziadku marki ,,ракета" i on jak normalny zegarek wybijał 24 to ten wybijał 25. :D
Zen
Dokładnie Panie Robercie, ja kiedyś miałem taki radziecki zegarek po dziadku marki ,,ракета" i on jak normalny zegarek wybijał 24 to ten wybijał 25. :D
Zen