UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PO szuka dziury w całym. Co jest w tym złego, że młodzi ludzie do 26.roku życia są zwolnione z płacenia PIT-u? A może podwyżki należą się osobom, które pracują w mrozie, zimnie i deszczu. A tacy nauczyciele, którzy nic nie robią tylko siedzą w ciepłym w fotelu na d. .. przy biurku