Wybrany wątek opinii

Jak sie jeździć nie potrafi to po co na siłę samichod? W tramwaj lub autobus i wszyscy będę szczesliwsi.
Gosc123 (2019.09.18)
Komunikacją miejską jest nie opłacalna!!!
autobusjelcz1363 (2019.09.19)
Powrót do komentarzy