Wybrany wątek opinii
Jak sie jeździć nie potrafi to po co na siłę samichod? W tramwaj lub autobus i wszyscy będę szczesliwsi.
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
Komunikacją miejską jest nie opłacalna!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1