UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak sie jeździć nie potrafi to po co na siłę samichod? W tramwaj lub autobus i wszyscy będę szczesliwsi.
Gosc123
Jak sie jeździć nie potrafi to po co na siłę samichod? W tramwaj lub autobus i wszyscy będę szczesliwsi.
Gosc123