UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dno dna. Trzech pilkarzy potrafi grac w pike w tym zespole: Madejski, Szuprytowski i moze Kuczalek. Reszta to jest jakas zlepka i niewiadomo co maja robic na boisku. Marnowanie 100% na potege dzis i tydzien temu w Rzeszowie. Dramat jakis. Za tydzien mecz z outsiderem Gryfem. Jak tam nie bedzie 3 pkt to niech Guminiak i cala reszta wracaja na piechote do Elblaga.


Anuluj