UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dno dna. Trzech pilkarzy potrafi grac w pike w tym zespole: Madejski, Szuprytowski i moze Kuczalek. Reszta to jest jakas zlepka i niewiadomo co maja robic na boisku. Marnowanie 100% na potege dzis i tydzien temu w Rzeszowie. Dramat jakis. Za tydzien mecz z outsiderem Gryfem. Jak tam nie bedzie 3 pkt to niech Guminiak i cala reszta wracaja na piechote do Elblaga.