UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy wie jak wygląda sytuacja w Elblągu. Awans jest nie chciany przez miasto i prezesa, więc jest dobrze środek tabeli. Pierwsza bramka to pośmiewisko kolejki być może sezonu. Ogólnie gra nie była zła.

Pijak z prostej

Anuluj