UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy wie jak wygląda sytuacja w Elblągu. Awans jest nie chciany przez miasto i prezesa, więc jest dobrze środek tabeli. Pierwsza bramka to pośmiewisko kolejki być może sezonu. Ogólnie gra nie była zła.
Pijak z prostej