UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Senatorze Wcisła co Pan zrobił w swojej kadencji dla mieszkańców Elbląga bo ja sobie nie ptzyponimam nic!!!!
Senatorze Wcisła co Pan zrobił w swojej kadencji dla mieszkańców Elbląga bo ja sobie nie ptzyponimam nic!!!!