Wybrany wątek opinii
A gdzie ta apolityczna szkoła? Przecież to był wiec wyborczy PSLu.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
We wszystkich szkołach w Polsce byly wiece, bo jak nazwac obecność premiera na rozpoczeciu roku, przecież on kandyduje do sejmu????
Do moderacji
Odpowiedz
4
3