Wybrany wątek opinii

A gdzie ta apolityczna szkoła? Przecież to był wiec wyborczy PSLu.
(2019.09.02)
We wszystkich szkołach w Polsce byly wiece, bo jak nazwac obecność premiera na rozpoczeciu roku, przecież on kandyduje do sejmu????
(2019.09.02)
Powrót do komentarzy