UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
We wszystkich szkołach w Polsce byly wiece, bo jak nazwac obecność premiera na rozpoczeciu roku, przecież on kandyduje do sejmu????
We wszystkich szkołach w Polsce byly wiece, bo jak nazwac obecność premiera na rozpoczeciu roku, przecież on kandyduje do sejmu????