Wybrany wątek opinii

Gładysze zostały już w dużym stopniu odbudowane. Chwała tej fundacji za to. Czekam na komentarze, że przyjdą Niemcy i zabiorą. Szkoda, że pałac nie uległ całkowitej ruinie, nie mieliby co zabierać. Informacja dla suwerena - to był sarkazm.
KatNaIdiotów (2019.09.01)
Właścicielem jest Stefan Hipp przedsiębiorca jedzenia dla dzieci HIPP i on odbudowuje a nie fundacja
(2019.09.01)
Powrót do komentarzy