Wybrany wątek opinii
Ja się pytam co to była za chmura nad miastem po południu? Jakby z nad szpitala i odleciała na południe.
Do moderacji
Odpowiedz
7
9
Czarna jak noc. Gdyby nie fakt, że nie ma u nas krematorium to można by pomyśleć, że to dymy z komina.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Trze było tyle nie jarać
Do moderacji
Odpowiedz
7
1