UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja się pytam co to była za chmura nad miastem po południu? Jakby z nad szpitala i odleciała na południe.
Ja się pytam co to była za chmura nad miastem po południu? Jakby z nad szpitala i odleciała na południe.