Wybrany wątek opinii
Lepiej jak Policja byłaby trochę więcej aktywniejsza i takie nieprawidłowości sama wyłapywała. Dotyczy również Policji z Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
8
10
Bo na przykład w tym Wikrowie nic nie robią.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5