Wybrany wątek opinii

Lepiej jak Policja byłaby trochę więcej aktywniejsza i takie nieprawidłowości sama wyłapywała. Dotyczy również Policji z Elbląga.
(2019.08.26)
Bo na przykład w tym Wikrowie nic nie robią.
(2019.08.26)
Powrót do komentarzy