UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej jak Policja byłaby trochę więcej aktywniejsza i takie nieprawidłowości sama wyłapywała. Dotyczy również Policji z Elbląga.
Lepiej jak Policja byłaby trochę więcej aktywniejsza i takie nieprawidłowości sama wyłapywała. Dotyczy również Policji z Elbląga.