UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie oszukujmy się, gdyby największy producent meblowy w Elblągu zainwestował w ten klub to była by walka o ekstraklase :-)
Nie oszukujmy się, gdyby największy producent meblowy w Elblągu zainwestował w ten klub to była by walka o ekstraklase :-)