Wybrany wątek opinii

I pomyśleć że kiedyś z Elbląga pływały wodoloty,statki a teraz PSL w Elblągu rządzi i mamy co mamy czyli bida.
(2019.08.17)
Zagłosuj na PiS to będziesz latał samolotem. Z marszałkiem.
(2019.08.18)
W dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo. Nawet, żeby dostać w ryj, jak przekonują w Białymstoku, najpierw trzeba bilet kupić. ..
kogar (2019.08.19)
Powrót do komentarzy