Wybrany wątek opinii
I pomyśleć że kiedyś z Elbląga pływały wodoloty,statki a teraz PSL w Elblągu rządzi i mamy co mamy czyli bida.
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
Zagłosuj na PiS to będziesz latał samolotem. Z marszałkiem.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
W dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo. Nawet, żeby dostać w ryj, jak przekonują w Białymstoku, najpierw trzeba bilet kupić. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0