UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I pomyśleć że kiedyś z Elbląga pływały wodoloty,statki a teraz PSL w Elblągu rządzi i mamy co mamy czyli bida.
I pomyśleć że kiedyś z Elbląga pływały wodoloty,statki a teraz PSL w Elblągu rządzi i mamy co mamy czyli bida.